جعبه چادر بانوی مقدس ، جعبه لباس

تولید جعبه لمینیتی در بر دارنده چادر ، لباس و کلیه منسوجات

صرفا به این بیاندیشید که هر چیزی را می شود درون یک جعبه قرار دارد و فرایند جعبه سازی را برای آن اجرا نمود.

تولید جعبه یکی از مهم ترین مجموعه فرایندهایی ست که می تواند سهم بسزایی در بدست آوردن و حفظ بازار هدف ایجاد کند. بدون جعبه هم می شود کلا را به دست مشتری داد. اما باید فکر بازگشت مشتری و حفظ مشتری را به طور کلی فراموش کرد. اصطلاح بازرگانی ، مشتری وفادار زمانی به وجود می آید که مشتری تصویر ذهنی شفاف و روشنی از تولید کننده داشته باشد. و جعبه چیزی ست که شما را به این هدف می رساند.

جعبه سازی برای جعبه لباس به طور خاص دارای طراحی مناسب برای حمل و ارائه ی لباس به مشتری می باشد. علاوه بر دقت در طراحی گرافیکی جعبه ، نکات ظریفی که در طراحی فرم بسته ، هنگام تولید جعبه در نظر گرفته شده است بسیار مهم و حائز اهمیت است .

  • از ویژگی های گرافیکی لحاظ شده در طراحی این بسته بندی می توان به نقش و نگار های اسلیمی و کنتراست دو رنگ زرد و مشکی اشاره کرد. رنگ مشکی و زرد به کار رفته در طراحی این جعبه عاملی ست که مشتری را به خرید هیجانی و حسی سوق می دهد . و با توجه به اینکه ایجاد یک برند برای یک شرکت تولید کننده لباس ، در درجه ی بالایی از اولویت قرار دارد، فرم اصلی جعبه علاوه بر طراحی گرافیکی آن نقش بسزایی در جذب و حفظ مشتری ایفا می کند.
  • در مورد طراحی بسته بندی این جعبه لمینیتی می توان به فرم دستگیره ی مقوایی  آن اشاره کرد ، در هنر طراحی صنعتی ، بهترین وضعیت برای ارائه مخصول به بازار در نظر گرفته می شود. گرچه می توان این دستگیره را از جنس پلاستیک و به صورت پلیمری ایجاد کرد اما بافت سلولوزی منسوجات و حس ایجاد شده از دستگیره ای که همجنس بدنه ی جعبه است تیم فنی مهندسی سازه های سلولوزی آروین را بر آن داشت تا دستگیره را از جنس خود جعبه ایجاد کنند.

برای مطالعه بسته بندی های موجود در ایران و جهان می توانید به نمایشگاه اینترنتی صنایع چاپ و بسته بندی و جعبه سازی آروین به آدرس https://t.me/Arvin_Pack مراجعه کنید .

  • جعبه چادر بانوی مقدس ، جعبه لباس