تولید جعبه مقوایی و طراحی بسته بندی روسری ویرو

جعبه سازی ، تولید جعبه مقوایی و طراحی بسته بندی روسری ویرو طی جلسات طولانی متشکل از تیم متخصص طراحی بسته بندی صنایع چاپ و بسته بندی آروین و تیم متخصص طراحی برند خانه ویرو طی دو ماه صورت گرفت.
اختصاص زمان مناسب و دقت کافی در مرحله ی طراحی بسته بندی این برند، یکی از عوامل موفقیت مراحل تولید جعبه مقوایی پیش رو به حساب می آید. مدیریت برند ویرو با آگاهی کامل از اهمیت بسته بندی و تاثیرات آن بر بازار هدف منطبق با پلن طراحی شده در صنایع چاپ و بسته بندی آروین ، نقش قابل توجهی در پیشبرد پروژه ایفا کردند.
طراحی گرافیکی بسته بندی:
– انتخاب رنگ سفید به عنوان رنگ غالب جعبه در کنتراست آشکار با محصول داخل بسته می باشد.
– استفاده از رنگ خاکستری در کنار سفید و ایجاد پارادوکس قطعی در حین باز شدن در جعبه و دیده شدن محصول درون آن .
طراحی ساختار بسته بندی:
این جعبه از دو قسمت کف و در تشکیل شده است-
– در طراحی و تولید جعبه مقوایی ویرو در نواحی اتصال از هیچ گونه ماده شیمیایی استفاده نشده است.
– برند خاکستری رنگ و برجسته ی روی اثر از دیگر ویژگی های متاز این اثر به حساب می آید.

جعبه سازی ، تولید جعبه مقوایی و طراحی بسته بندی در صنایع چاپ و بسته بندی آروین همواره از ایده های نو در خلق بسته بندی های نوین استقبال کرده و تمام توان خود برای پیشبرد اهداف صنعت بسته بندی کشور ارگانیزه کرده و آماده ی خدمت رسانی به صنایع مختلف کشور می باشد.
برای مشاهده ی سایر انواع جعبه مقوایی تولید شده در صنایع کارخانه جعبه سازی آروین می توانید به صفحه ی جعبه سازی مراجعه فرمایید . در ضمن کانال آروین به آدرس  https://t.me/Arvin_Pack   راه ارتباطی آسانی ست برای آن دسته از مخاطبینی که تمایل دارند هر روزه در جریان تولیدات صنایع چاپ و بسته بندی آروین قرار بگیرند.