طراحی کارتن نان چند غله چشمه ملک ، کارتن سازی و تولید جعبه نان

طراحی بسته بندی نان چند غله چشمه ملک

طراحی کارتن ها به طور حرفه ای همواره دغدغه بسیاری از سفارش دهندگان است. البته این نگرانی تا حد زیادی صحیح است، چراکه یک طراحی شیک و مدرن باعث می شود مشتریان، خرید خود را تداوم ببخشند و باعث افزایش فروش محصولات می شود.

تیم طراحی بسته بندی آروین پک طی جلسات پی در پی و تلاش شبانه روزی، همواره سعی کرده تا دریچه نگاه سفارش دهندگان را به تصویر بکشد .در طراحی کارتن و طراحی جعبه علاوه بر نمود بیرونی جعبه ها برای آروین پک همیشه مهم بوده است.

تیم طراحی آروین پک با بررسی گونه های مختلف خارجی و ایرانی، همچنان اصرار دارد همه جعبه های تولید شده، در ساختار زیبایی شناسی قرار گیرند و همین طور جعبه ها بسیار اشتها آور باشند تا نرخ فروش این نوع محصولات افزایش یابد. در این مورد خاص ، بسته بندی نان از ظرافت ها و ویژگی های خاصی بر خوردار است.

وجه تمایز این جعبه با جعبه های دیگر

یکی دیگر از نکاتی که همواره تیم آروین پک در هنگام جعبه سازی بر آن تأکید داشته، جلوگیری از آلوده شدن آن هاست.

ساختار جعبه های غذایی و بخصوص بسته بندی نان که در آروین پک طراحی و تولید می شود، از نظر بهداشتی بسیار مورد توجه قرار می گیرند و در آن وسواس خاصی به خرج داده می شود.

به طوریکه در جعبه های مواد غذایی از یک ورق کارتن بهداشتی خاص استفاده شده و باعث می شود، کمترین میزان آلودگی به متریال موجود در جعبه انتقال پیدا کند.

همچنین کیفیت کارتن های نان چند غله چشمه ملک، به گونه ای است که در زمان جا به جایی و حمل و نقل کمترین آسیب به مواد غذایی وارد می شود و این یکی از ویژگی های شاخص این جعبه است.

  • جعبه سازی کارتن سازی بسته بندی نان چشمه ملک طراحی جعبه و طراحی کارتن