طراحی بسته بندی صادراتی جعبه خرما:

همان طور که مستحضر هستید زیبایی و ترکیب رنگ مناسب جعبه ها می تواند نرخ فروش را به شدت افزایش دهد. به همین جهت بهتر است توجه ویژه ای به ظاهر بسته بندی محصولات خود از جمله جعبه خرما داشته باشیم.

تیم جعبه سازی آروین پک متشکل از تیم حرفه ای و مجرب طراحی و گرافیک، جعبه ها را طوری طراحی می کند که در لحظه اول توجه کاربر را به خود جلب کرده و نرخ خرید را به طرز شگفت آوری افزایش می دهد.

جعبه آروین چه تفاوتی نسبت به جعبه های مشابه دارد؟

کیفیت چاپ در جعبه سازی بسیار حائز اهمیت است. تیم طراحی و چاپ آروین پک این امکان را فراهم کرده تا سفارش دهندگان نوع چاپ خود را نیز تعیین کنند و امکان چاپ به صورت ورنی، سلفون براق، سلفون مات، یووی و غیره وجود دارد.

تیم آروین پک در دریافت سفارشات از سوی کارفرما بسیار منعطف است و کارفرما می تواند انواع مقوا (مانند: پشت طوسی، ایندر بورد، کرافت و غیره) را برای جعبه خرما سفارش دهد.

نکته دیگری که تیم آروین پک همواره بر آن تأکید ویژه دارد، طراحی حسی است. به این معنی که جعبه ها باید طوری طراحی شود که مشتریان حس خوبی از مشاهده بسته بندی داشته باشند و این امر به سرعت منجر به خرید می شود.

بخشی از طراحی حسی جعبه ها مربوط به روانشناسی رنگ ها می شود که گروه طراحان و گرافیست های حرفه ای آروین پک، به صورت تخصصی در این حیطه فعالیت می کنند. صنایع چاپ و بسته بندی آروین هنر و صنعت را به هم آمیخته است و پس از خلق جعبه شما به عنوان یک اثر هنری آن را به تولید انبوه می رساند.

شایان ذکر است که تولید کارتن یا به عبارت دیگر کارتن سازی محصولات خرما ، گاه هم زمان و گاه پس از اتمام فرایند تولید جعبه قابل انجام است ، که این موضوع با صلاح دید کمپانی سفارش دهنده و هماهنگی با واحد تولید کارتن آروین صورت می پذیرد.

برای مشاهده جدیدترین نمونه های طراحی بسته بندی به اینستاگرام آروین پک و یا کانال تلگرام آروین پک مراجعه کنید.

  • جعبه خرما صادراتی، بسته بندی رطب مضافتی ، جعبه سازی ، کارتن سازی