کارتن لمینیتی و تولید کارتن تلسکوپی خرما

کارتن لمینیتی خرما یکی از انواع کارتن های مورد استفاده برای بسته بندی خرما ، کارتن تلسکوپی ست. این کارتن محبوبیت فوق العاده ای میان تولید کنندگان و صادرکنندگان خرما دارد. معمولا برای حجم های انبوه خرما از این بسته بندی استفاده می شود. البته شایان ذکر است که کارتن های معمولیِ سفید و قهوه ای هم طرف داران خاص خود را دارد . که بر اساس سلیقه و هدف فرد سفارش دهنده متفاوت خواهد بود. کارتن لمینیتی خرما مثل تمام کارتن های دیگر به سفارش مشتری در ابعاد و با طراحی های متفاوتی ساخته می شود. کارتن تلسکوپی هم از این قاعده مستثنی نیست. مقاومت و استحکام این کارتن از پارامترهای اساسی در انتخاب ورق مورد استفاده است. علاوه برا آن تکنیک لمینیت خود از عوامل مهم افزایش مقاومت کارتن است .

بسته بندی رطب مضافتی بخاطر گستردگی صادرات این محصول بسیار حساس است. ظرافت های لحاظ شده در تولید جعبه خرما از یک سو و فناوری استفاده شده در فرایند کارتن سازی محصول از سوی دیگر، ایجاب می کند که تیم تولید از دانش فنی و تجربه کاری کافی ضمن تولید بهرمند باشند.

در انتخاب فرایند جعبه سازی و کارتن سازی محصول خرما ، نوع خرما بسیار تعیین کننده است. بسته بندی رطب مضافتی ، خرمای پیارم ، خرمای خاصویی و …. بخاطر ویژگی هی منحصر بفردی که دارند بسیار متنوع و متفاوت است . این تفاوت در حدی ست که طراحی گرافیکی جعبه را تحت تاثیر قرار داده و علاوه بر در نظر گرفتن ، کشور مقصد، در طراحی گرافیکی جعبه بایستی نوع خرما هم لحاظ شود.

برای مطالعه بسته بندی های موجود در ایران و جهان ، بخصوص بسته بندی خشکبار می توانید به نمایشگاه اینترنتی صنایع چاپ و بسته بندی آروین به آدرس https://t.me/Arvin_Pack مراجعه کنید .در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوالی در مورد بسته بندی خرمای پیارم می توانید تماس حاصل کنید و با کارشناس مربوطه صحبت کنید.

  • کارتن لمینیتی و تولید کارتن تلسکوپی خرما

Summary
Review Date
Reviewed Item
کارتن لمینیتی و تولید کارتن تلسکوپی خرما
Author Rating
51star1star1star1star1star