جعبه طلقی ، طراحی و تولید جعبه پیراهن

جعبه ای که در تصویر ملاحظه می کنید برای بسته بندی پیراهن و منسوجات تولید شده است . این جعبه پیراهن اصطلاحا تمام طلقی ست و از هیچ بافت سلولوزی در تولید آن استفاده نشده است. بخشی از این قضیه به سلیقه ی سفارش دهنده مربوط می شود و بخش دیگر به تشخیص تیم فنی مهندسی شرکت بسته بندی . برای بسته بندی پیراهن گرچه غلبه با تولید جعبه مقوایی ست . اما بسته بندی طلقی هم ویژگی هایی دارد که نمی توان به راحتی از آن چشم پوشی کرد. بسته بندی پیراهن و منسوجات از سایر انواع بسته بندی متفاوت است . یکی از دلایلی که طراحان در تولید این نوع جعبه از طلق استفاده می کنند، قابلیت transparency این متریال است.  محصول که کاملا از درون جعبه لباس دیده می شود جایگاه خود را در ذهن و جان مشتری تثبیت می کند. مشتری با دیدن محصول در جعبه طلقی ، از کیفیت محصولی که دارد خریداری می کند اطمینان حاصل کرده و با خیال راحتی برای مصول انتخابی هزینه می کند.

گرماژ و قطر طلق مصرف شده در انواع مختلف این نوع جعبه بسته به استحکام و مقاومت در نظر گرفته شده برای حفظ شکل و اندازه محصول است.

  • در طراحی گرافیکی روی این جعبه پیراهن صرفا از یک رنگ طلایی یا اصطلاحا طلاکوب استفاده شده.

فونتی که در این طراحی مورد استفاده گرفته است هم سو با انتخاب رنگهای به کار رفته در طراحی جعبه است و با جنس پارچه ای که در آن قرار می گیرد هماهنگی تماتیک ایجاد کرده است.

در میان جعبه طلقی ، طراحی بسته بندی برای منسوجات و جعبه سازی برای البسه بخاطر بافت نرم آن نیاز به به دقت و وسواس ویژه ای در انتخاب جنس طلق دارد.

نمونه هایی از بسته بندی های صادراتی آروین و جعبه لباس را می توانید با مراجعه به کانال https://t.me/Arvin_Pack و نیز دسترسی به سایت اصلی آروین پک به نشانی www.arvinpack.com  ملاحظه فرمایید.

  • جعبه سازی ، جعبه طلقی